ÜYE KURULUŞLAR

Üye Pass ile artık ödeme günü beklemek yok !

Devamı

İşbirliği Değerlidir, Hemen Şimdi Üye İşyeri Olun !

Üye işyerleri ! Sodexo tüm Türkiye’de 550.000’den fazla kart / çek sahibinin olduğu büyük bir pazarın kapılarını size açıyor. Sodexo'ya üye işyeri olarak birçok avantajdan faydalanıyorsunuz. 

Sodexo  hizmet ağında yer alan üye kuruluşlar, Sodexo portföyündeki müşterilere hizmet vererek  cirolarını arttırırken, kendileri için sağlanan tedarikçi ağı ve kolaylıklardan da yararlanabiliyorlar.


Yeni müşteri kazanımı: Sodexo, üye işyerlerine 550.000’den fazla müşteri taahhüt ediyor. Bu da sizin için herhangi bir harcama/iletişim yapmadan olası müşterilere ulaşmak demek. Bu şansı değerlendirin ve Sodexo üye işyeri olun!


Daha fazla ciro: Sodexo Restaurant Pass kartları ve çekleri sadece Sodexo üye işyerlerinde kullanılır. Sadece sizin faydalanabileceğiniz çok önemli bir ek ciro potansiyeli!


Rekabet Avantajı: Öne geçin! Sodexo üye işyeri olarak, Sodexo üye işyeri olmayan rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlayın!


Müşteri sadakatini arttırma:Sodexo kullanıcıları sadık müşterilerdir ve Sodexo üye işyerlerini hatırlar ve önemserler. Sodexo üye işyeri olmak müşteri sadakatini arttırır. Aynı zamanda mevcut müşterileriniz de daha sadık olur. 


Sodexo Üye İşyeri Hizmetleri

Sodexo bilinirliği güçlendirmek, üye işyeri cirolarını arttırmak ve müşterilere Sodexo hizmetlerini kullanabilecekleri noktaları tanıtmayı amaçlamaktadır.

Bu nedenle üye işyerlerine özel hizmetler sağlar:

Etiketler (sticker): Tüm müşteriler tarafından Sodexo üye işyeri olduğunun anlaşılması  için görülebilir bir şekilde kapı vb yerlere yerleştirebileceğiniz etiketleri tarafınıza ulaştırır.

Üye işyeri listesi: Sodexo üye işyeri olarak gerek basılı gerekse internetteki Sodexo üye işyeri listelerinde yerinizi alarak, müşteriler tarafından bilinmeniz sağlanır.

ÜYEMİZ OLUN
Üyemiz misiniz ?

Üye Pass avantajları hakkında bilgi alın

Üye Pass Card Fuel Pass
Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77

uye.​tr@​sodexo.​com