Restaurant Pass

Restaurant Pass

Restaurant Pass %90'a varan vergi avantajıyla hizmetinizde

Restaurant Pass Kart ve Çekleri, çalışanlarınızın öğle yemeği ihtiyacını karşılamaya yönelik sunulan ödeme sistemidir. Belirlediğiniz tutardaki krediyi kartlarınıza yükleyerek veya çek alımı yaparak, sayıları 37000' i aşan cafe, büfe, restoran v.b. üye noktasında harcama yapabilirsiniz. 

Vergi Avantajından Yararlanın

 

Restaurant Pass hizmeti  ile gelir vergisi istisnasından faydalanırsınız. Gelir Vergisi Kanunu uyarınca çalışanlara işyeri dışında sağlanan yemek menfaati yasal limitler çerçevesinde (KDV dahil 14,79 TL) gelir vergisinden muaf tutulur. Günlük yemek bedeliniz 14,79 TL' yi geçse dahi, sadece aşan tutar için vergilendirilisiniz.

25.12.2015 tarihli, 29573 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 290 nolu gelir vergisi genel tebliğine göre, işverenlerce işyeri veya müştemilatı dışında kalan yerlerde hizmet erbabına yemek verilmek suretiyle sağlanan menfaatlere ilişkin istisna tutarı, 2016 takvim yılında uygulanmak üzere 13,70 TL (KDV dahil 14,796 TL) olarak tespit edilmiştir.

Sodexo Online ile İşlemleriniz Daha Hızlı

Sodexo'nun müşterileri için sunduğu Sodexo Online hizmetini kullanarak sipariş verebilir, eski siparişlerinizi ve faturalarınızı takip edebilir, kart kayıp çalıntı işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Sodexo Online'a Kimler Giriş Yapabilir ?

Firmanızın belirlediği yetkili e-mail adresine gönderilen, Sodexo Online kullanıcı kodu ve şifresi ile giriş yapılabilir. Firma yetkilisiyseniz, firmanıza Sodexo Online kullanıcı kodu ve şifresi talep etmek için lütfen buraya tıklayarak formu doldurunuz.


Kullanıcı Kodu ve Şifrenizi Aldıysanız, Sodexo Online'ı Hemen Kullanmaya Başlayın.

 

Harcama Yönetimi

Gerek duyduğunuz takdirde kart ile gerçekleştirilecek limit koyabilir veya limitini arttırabilirsiniz.

İdari Kolaylık

Şirket ortamında yemek hizmeti vermenin zorluklarından; yemek pişirme, erzak alımı, depolama, aşçı ve mutfak kadrosu, yemekhane temizliği, mutfak hijyeni ve güvenliği v.b. iş yükünden kurtulursunuz.

Muhasebesel Kolaylık

Tüm personelinizin aylık yemek giderlerini tek bir fatura ile muhasebeleştirebilirsiniz.

Kaynak Tasarrufu

İşgücü, zaman, işyeri ve mali kaynaklarınızı kendi esas faaliyetinize yönlendirme avantajını sağlar. Sadece yemek yenmesi için ayrılmış alanlar, yemek saatleri dışında verimi olmayan personel ve ekipman, ya da bunların yerine geçecek taşeronlar bulunmayacaktır.

 

RESTAURANT PASS İSTİYORUM
Müşterimiz iseniz:

Diğer hizmetlerimizi inceleyin

Gift Pass Gıda Gift Pass Giyim Gift Pass Karma Fuel Pass
Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77

musteri.​tr@​sodexo.​com
HİZMETLERİMİZYeni Hizmetimiz Fuel Pass'ı incelediniz mi ?