FİRMALAR

Restaurant Pass avantajlarını kaçırmayın

Restaurant Pass servisini kullanan firmalar hem vergi avantajı hem de çalışan memnuniyeti sağlıyor.

Devamı

Sodexo ile Yaşam Kalitesini Yükseltin

Günümüzde ölçekleri veya sektörleri ne olursa olsun tüm şirketler için çalışanlarını etkilemek, bağlılıklarını sağlamak ve performanslarını arttırmak daha önemli hale gelmektedir. Bunu başarabilen şirketler gerçek rekabet üstünlüğünü elde etmektedirler. Sodexo sunduğu hizmetlerle  çalışan memnuniyetini yükseltirken, hem şirketinize hem de çalışanlarınıza kolaylık sağlamaktadır                    

Restauran Pass, Gift Pass ve Asistans Pass hizmetleriyle kurumsal harcamalarınızı kolaylıkla yönetirken, vergi avantajı, geniş üye ağı ve idari kolaylık gibi pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Sesli Hizmet Merkezi 444 72 77

musteri.​tr@​sodexo.​com
Sodexo ile "İyi Yaşa"
Sodexo daima en iyiler arasında

« Sodexo'nun sürdürülebilirliğe olan bağlılığıyla 3 ödüle daha uygun görüldüğünü sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Sodexo, Davos'ta gerçekleşen Dünya Ekonomik Forumu'nda; RobecoSAM 2013 Sürdürülebilirlik Yıllığı tarafından 2013 Sektör Lideri, Gold Class 2013 ve 2013 Sektör Geliştiricisi olarak ödüllendirildi. Sodexo, %82 ile kendi sektöründeki en yüksek skora sahip olarak (sektör ortalaması: %47) Gold Class ünvanı alan tek şirket oldu. Aynı zamanda, geçen yıla göre sürdürülebilirlik performansını en yüksek oranda geliştiren şirket olarak Sektör Geliştiricisi seçildi. »

HİZMETLERİMİZYeni Hizmetimiz Fuel Pass'ı incelediniz mi ?